23. Hájek M.
komb. technika na kartonu, signováno LD, 35x50cm, rámováno 59x71cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč