23. Hřbitov

Paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 24 cm, výška: 31,5 cm, rámování: 50,5 x 45 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:14 SELČ

Zbývá: 3d 19h 1m 9s

Vyvolávací cena: 500 Kč