23. Pivovarská Jana (1942-1999)
akvarel na kartonu, sign LD, 20x29cm, rámováno 35x43cm
Konec dražby: 06.04.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč