23. Poručík Otradovec
signováno a datováno vpravo dole
Datace: 1917
Šířka: 10,5 cm, výška: 15,5 cm, rámování: nerámováno
Konec dražby: 15.02.2022 20:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč