230. Zasněžené chalupy
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno
Technika: akvarel na kartonu, datace: 1947
Šířka: 30 cm, výška: 21 cm, rámování: 24 x 33 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:56 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč