Syn

Autor: Jan Kudláček
(1928 Dolní Dubňany (Znojmo) - ?)

Signováno vlevo nahoře, rámováno, zaskleno, paspartováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 15,5 cm, výška: 18 cm, rámování: 35,5 x 32,5 cm

Konec dražby: 07.06.2021 19:18 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 200 Kč