231. Hoffmann - Květiny ve váze
Monogramováno vpravo dole, rámováno, na reversu štítek
Technika: olej na malířské desce
Šířka: 42 cm, výška: 35 cm, rámování: 45 x 54 cm
Konec dražby: 13.09.2021 22:23 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 300 Kč