9. Geometrie
Autor: ? Larisch
moderní geometrická malba, olej na plátně, signováno vpravo dole
Technika: olej na plátně
Šířka: 40 cm, výška: 80 cm, rámování: bez rámu
Konec dražby: 06.12.2017 18:08 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 800 Kč