231. V kruhu
signováno vpravo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: linoryt
Šířka: 22 cm, výška: 20 cm, rámování: 54 x 44 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 10.05.2022 21:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč