231. V obilí
rámováno
Technika: olej na kartonu
Šířka: 35 cm, výška: 26 cm, rámování: 31 x 40 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 08.03.2022 21:14 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 600 Kč