254. Dílo Bez názvu + katalog
Autor: Miroslav Šnajdr st.
(1938 Tovéř (Olomouc))
1. volný list, tužkou číslováno 47/50 vlevo dole, datováno a signováno vpravo dole
2. katalog se signaturou v tužce na první straně vpravo dole, vlevo dole text autorský tisk
Technika: kombinovaná technika, datace: 2001
Šířka: 14 cm, výška: 18 cm
Konec dražby: 22.06.2022 20:24 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč