147. Pavučina
Autor: Jaroslav Kovář ml.
(1905 Brno - 1987 Olomouc)
vlevo dole číslováno 7/7, datováno a signováno vpravo dole, paspartováno
Technika: lept, datace: 1964
Šířka: 31 cm, výška: 50 cm, rámování: velikost pasparty 66 x 45 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 10.11.2022 21:53 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 400 Kč