135. Dvě chalupy
Autor: Jaroslav Pešek
(1923 Zálezly - 2008 Strakonice)
Signováno vlevo dole, na reversu autorský štítek, paspartováno a zaskleno
Technika: tempera
Šířka: 7 cm, výška: 5 cm, rámování: 19,5 x 20
Konec dražby: 03.05.2021 21:29 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 300 Kč