Oboustraná studie

Autor: Mirko Hanák
(1921 Martin (Slovensko) - 1971 Praha)

Z jedné strany je naskicovaná studie lidí v historickém oděvu o velikosti v: 14,5 cm š: 19 cm, paspartována a rámována. Skica krajiny z druhé strany je zasklena přímo a pasparta je bez skleněné ochrany. Poslední majitel získal dílo přímo od autora.
Technika: fix
Rámování: 26,5 x 30 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.12.2021 21:00 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč