264. Křik mezi skalami
Autor: Olga Čechová
(1925 Brno - 2010 Praha)
PF 1987, Signováno a datováno vpravo dole, věnováno Marii a Františku Pultrovi
Technika: dřevoryt, datace: 1987
Šířka: 7 cm, výška: 8 cm
Konec dražby: 15.02.2022 21:27 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 200 Kč