Křik mezi skalami

Autor: Olga Čechová
(1925 Brno - 2010 Praha)

PF 1987, Signováno a datováno vpravo dole, věnováno Marii a Františku Pultrovi
Technika: dřevoryt, datace: 1987
Šířka: 7 cm, výška: 8 cm

Konec dražby: 03.05.2021 20:58 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 200 Kč