191. Kopeček III.
Autor: Jiří Hastík
(1945 Uherské Hradiště - ?)
Signováno a datováno vpravo dole tužkou, číslováno 7/20
Technika: kombinovaná technika, datace: 1997
Šířka: 9,5 cm, výška: 10 cm, rámování: volný grafický list
Konec dražby: 03.05.2021 22:06 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 250 Kč