174. V uličce
Autor: Karel Müller
(1899 Praha - 1977 Praha)
signováno vpravo dole tužkou pod paspartou, paspartováno, zaskleno a rámováno
Technika: dřevořez
Šířka: 24,5 cm, výška: 35 cm, rámování: 61 x 52 cm
Konec dražby: 21.07.2021 22:00 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč