189. V temném lese
Autor: Karel Müller
(1899 Praha - 1977 Praha)
Signováno vpravo dole, rámováno, zaskleno a paspartováno
Technika: litografie
Šířka: 13 cm, výška: 20 cm, rámování: 34 x 26 cm
Konec dražby: 08.02.2022 20:39 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč