Řeka pod skálou

Autor: Karel Müller
(1899 Praha - 1977 Praha)

Signováno vpravo dole, rentoilováno. Nerámováno.
Technika: olej na plátně
Šířka: 35,5 cm, výška: 28 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 06.02.2024 21:19 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 800 Kč