27. Projížďka parkem

Autor: Karel Müller
(1899 Praha - 1977 Praha)

Paspartováno, rámováno, zaskleno, signováno pod paspartou
Technika: lept
Šířka: 23,5 cm, výška: 31 cm, rámování: 61 x 49 cm

Konec dražby: 21.07.2021 20:17 SELČ

Zbývá: 3d 18h 3m 34s

Vyvolávací cena: 500 Kč