233. Bělostný kůň
signováno a datováno vpravo dole, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel, datace: 1985
Šířka: 27 cm, výška: 34 cm, rámování: 35,5 x 28,5 cm
Konec dražby: 10.05.2022 21:01 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč