233. Břízy v zimě
signováno a datováno vpravo dole, rám mírně poškozen
Technika: olej na plátně, datace: 1927
Šířka: 80 cm, výška: 60 cm, rámování: 71 x 92 cm
Konec dražby: 06.11.2018 21:59 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč