233. F. Žák - Městečko v zimě
Signováno a datováno vpravo dole, rámováno.
Technika: olej na plátně, datace: 1944
Šířka: 67 cm, výška: 50 cm, rámování: 62 x 78 cm
Stav: poškozeno
Konec dražby: 13.09.2022 21:39 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 000 Kč