233. Řeka - B. Heger
signováno vlevo dole
Technika: tempera
Šířka: 24 cm, výška: 18 cm, rámování: 26,5 x 32 cm
Konec dražby: 23.04.2023 16:56 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč