142. Portrét muže
Autor: František Hudeček
(1909 - 1990)
signováno a datováno vpravo dole, paspartováno
Technika: kresba, datace: 1953
Šířka: 33 cm, výška: 43,5 cm, rámování: 58 x 47 v paspartě
Konec dražby: 13.05.2024 20:47 SELČ
Zbývá: 6d 23h 52m 11s
Vyvolávací cena: 1 000 Kč