219. Noční chodec
Autor: František Hudeček
(1909 - 1990)
signováno a datováno vpravo dole, vlevo dole číslováno 116/120, volný list v paspartě.
Technika: lept, datace: 1978
Šířka: 6 cm, výška: 9 cm, rámování: 15 x 10 cm
Konec dražby: 08.03.2022 21:07 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 500 Kč