86. Na zastávce
Autor: Václava Zouplnová
(1950 Praha)
signováno vlevo dole, na reversu autorský přípis
Technika: olej na plátně, datace: 2018
Šířka: 45 cm, výška: 30 cm
Konec dražby: 23.04.2023 15:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč