1. Rozbouřené moře
Autor: Alexej Vasiljevič Hanzen
(1876 Oďěsa (Ukrajna) - 1937 Dubrovník (Chorvatsko))
signováno vpravo dole, na reversu autorský přípis a datace. Konzultováno s PhDr. Michaelem Zachařem. Rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1921
Šířka: 89 cm, výška: 58 cm, rámování: 69 x 100 cm
Stav: malba nečištěna
Konec dražby: 03.05.2021 20:03 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 25 000 Kč