36. Krávy s pastýřkou
Autor: Mistr Nizozemský
signatura nenalezena, malba vyčištěna, původní zrestaurovaný rám
Technika: olej na plátně, datace: 19. století
Šířka: 52 cm, výška: 41 cm, rámování: 65 x 55 cm
Stav: vynikající
Konec dražby: 26.09.2017 18:37 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 6 500 Kč