4. Piják a žena
Autor: Mistr Nizozemský
Holandská škola, 18. století, neurčený autor, na rámu mosazný štítek
Technika: olej na plátně, datace: 18. století
Šířka: 33 cm, výška: 40,5 cm, rámování: 57 x 47 cm
Konec dražby: 07.02.2022 20:18 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč