Můstek přes řeku

Autor: G.Marshall Richard
(1830 - 1905)

Signováno vpravo dole, rámováno, autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 30 cm, rámování: pošk. 52 x 47 cm

Konec dražby: 30.11.2021 19:26 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč