Můstek přes řeku

Autor: G.Marshall Richard
(1830 - 1905)

Signováno vpravo dole, rámováno, autorský štítek
Technika: olej na plátně
Šířka: 25,5 cm, výška: 30 cm, rámování: pošk. 52 x 47 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 10.05.2021 21:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 5 500 Kč