Přístav
Autor: Jens Sinding-Christensen
(1888 - 1980)
signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 29,5 cm, výška: 21,5 cm, rámování: 34,5 x 42,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:28 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 600 Kč