154. Z mého domu
Autor: Stéphane Le Grec
(1924 - 1998)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 61,5 cm, výška: 50 cm, rámování: 63,5 x 74,5 cm
Konec dražby: 03.05.2021 21:42 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 500 Kč