133. Loučky ve Skryjích u Tišnova
Autor: Mojmír Medek
(1921 Březina u Tišnova - 1998 Brno)
signováno vpravo dole, datováno 1973
Technika: olej na malířské desce, datace: 1973
Šířka: 30 cm, výška: 38,5 cm, rámování: 51,5 x 42,5 cm
Konec dražby: 06.12.2017 20:11 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 400 Kč