213. Ptačí rezervace pod Pálavou
Autor: Mojmír Medek
(1921 Březina u Tišnova - 1998 Brno)
signováno datováno vpravo dole, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1985
Šířka: 50 cm, výška: 28 cm, rámování: 42 x 64,5 cm
Konec dražby: 05.10.2020 21:46 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč