Švédská pláž Gislöv
Autor: Karl Lundborg
(1893 - 1972)
Signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 54,5 cm, výška: 38 cm, rámování: 46 x 63 cm
Konec dražby: 22.10.2023 17:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč