164. Romance
Autor: Taťána Ruprichová
(1947 Jeseník)
signováno a datováno vpravo dole, na reversu autorský štítek, olištováno
Technika: kombinovaná technika, datace: 2005
Šířka: 70 cm, výška: 70 cm, rámování: 78 x 78 cm
Konec dražby: 22.08.2023 21:43 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč