236. Libuše Pilářová - Rybník v Lukách
Signováno a datováno vlevo dole, paspartováno, zaskleno a rámováno.
Technika: tempera, materiál: Karton, datace: 1967
Šířka: 50 cm, výška: 33 cm, rámování: 52 x 69 cm pošk.
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 08.08.2022 21:41 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč