Krajina u moře
Autor: David Wallin
(1876 - 1957)
signováno a datováno vpravo dole, na reverzu autorský štítek, rámováno
Technika: olej na překližce, datace: 1904
Šířka: 44,5 cm, výška: 26 cm, rámování: 37,5 x 56,5
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 19.12.2023 20:45 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč