204. Malý domek
Autor: David Wallin
(1876 - 1957)
Signováno vpravo dole, rámováno
Technika: pastel na kartonu
Šířka: 25,5 cm, výška: 34 cm, rámování: 47 x 38,5 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 10.05.2021 22:15 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč