62. Kluci u mlýna - XL Formát
Autor: Ludwig Freiheit
(1876 Vídeň - 1915 ?)
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně, datace: 1903
Šířka: 118 cm, výška: 81 cm, rámování: pošk. 95 x 129 cm
Stav: restaurováno
Konec dražby: 03.05.2021 20:50 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 5 500 Kč