237. Most
signováno vlevo dole, rámováno
Technika: olej na plátně
Šířka: 66 cm, výška: 48 cm, rámování: 67 x 85 cm
Konec dražby: 07.06.2022 22:08 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 3 000 Kč