237. Plachetnice na moři
paspartováno, zaskleno, rámováno
Technika: akvarel
Šířka: 25,5 cm, výška: 15 cm, rámování: 33,5 x 43,5 cm
Konec dražby: 07.03.2022 21:17 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč