237. Roubal Miroslav *1944

pastel na kartonu, Krajina s vesnicí, sign. LD, datováno 2015, rozměr 55x82 cm, rámováno 67x98cm

Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 700 Kč