237. Roubal Miroslav *1944
pastel na kartonu, Krajina s vesnicí, sign. LD, datováno 2015, rozměr 55x82 cm, rámováno 67x98cm
Konec dražby: 29.06.2016 20:05 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 700 Kč