238. Městská brána
rámováno
Technika: olej na dřevě
Šířka: 27 cm, výška: 35,5 cm, rámování: 51,5 x 41,5 cm
Stav: mírně poškozený rám
Konec dražby: 08.03.2022 21:25 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 200 Kč