44. Zimní radovánky
Signováno a datováno vlevo dole, rámováno, paspartováno, zaskleno
Technika: kombinovaná technika, datace: 1931
Šířka: 21,5 cm, výška: 29,5 cm, rámování: 48 x 35 cm
Konec dražby: 10.05.2021 20:28 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 800 Kč