109. Červené kopce
Autor: Arthur Graff
(1906 - 1971)
Rámováno
Technika: olej na překližce
Šířka: 47 cm, výška: 38 cm, rámování: 42 x 50 cm
Konec dražby: 20.07.2021 21:26 SELČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 2 200 Kč