Vysoké Tatry

Autor: Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854 Radvanovce - 1936 ?)

Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno. Pochází z majetku České spořitelny.
Šířka: 24 cm, výška: 36 cm, rámování: 67 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno

Konec dražby: 18.12.2023 20:05 SEČ

Dosažená cena: Dostupné po přihlášení

Vyvolávací cena: 1 500 Kč