Vysoké Tatry
Autor: Štěpán Nikolajevič Uvarov
(1854 Radvanovce - 1936 ?)
Signováno vlevo dole, zaskleno a rámováno. Pochází z majetku České spořitelny.
Šířka: 24 cm, výška: 36 cm, rámování: 67 x 51 cm
Stav: mírně poškozeno
Konec dražby: 18.12.2023 20:05 SEČ
Dosažená cena: Dostupné po přihlášení
Vyvolávací cena: 1 500 Kč